Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..

Zaginął 17-letni Fabian Zydor!

30 Października 2016 r. zaginął 17-sto letni Fabian Zydor z Tarnowej w gminie Pyzdry w województwie wielkopolskim. Rodzina apeluje o pomoc!

Fabian Zydor zaginął w niedzielę 30 października 2016 r. Ok. godziny 21 wracał od kolegi do domu, od którego dzieliło go ok. 800 metrów. Po drodze jest las. Ostatnim miejscem gdzie go widziano była wieś, w której mieszka - Tarnowa (woj. wielkopolskie).

Od niedzieli nie ma żadnego śladu po Fabianie. Nikt nie wie, co się z nim stało. Chłopak zostawił kurtkę w domu kolegi. Był natomiast ubrany w szarą bluzę z kapturem w czarne liście, miał ciemne jeansy i czarne buty sportowe. Ma około 170 cm, jest szczupły, włosy koloru blond.

Fabian mieszka w Tarnowej w gminie Pyzdry

Fabian mieszka w Tarnowej w gminie Pyzdry

Jego telefon jest nieosiągalny od niedzieli. Wszystkie osoby, które widziały go później niż w niedziele po godz. 21 proszone są o kontakt z redakcją: 605 605 405, policją 997 lub bezpośrednio z rodziną: 665863461.
Liczy się każda pomoc. Najmniejsza informacja może okazać się przełomem w sprawie. Rodzina błaga o pomoc.