Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..

Jak zgłosić sprawę do programu „Ktokolwiek widział…”?

Warunkiem omówienia sprawy osoby zaginionej w programie jest:

1. Zgłoszenie sprawy na Komendzie Policji!

2. Pobranie formularza zgłoszeniowego do programu, wypełnienie i podpisanie: Pobierz formularz

3. Dołączenie do formularza zdjęć osoby zaginionej (jak najlepszej jakości).

4. Dołączenie kopii zaświadczenia z Policji o zgłoszeniu zaginięcia.(możliwe dosłanie późniejsze lub podanie linka do strony policji, gdzie zaginiony jest oficjalnie zgłoszony)

5. Przesłanie formularza, zdjęć, zaświadczenia wraz z pozostałymi informacjami pocztą elektroniczną lub tradycyjną.E-mail: kwkw@tvp.pl

Redakcja "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..."
TVP3 Katowice
ul. Telewizyjna 1
40-151 Katowice.

Jeśli rodzina wyraża gotowość do wzięcia udziału w programie w studio lub w reportażu, należy dodatkowo wypełnić oświadczenie - zgodę na publikację własnego wizerunku w programie. W przypadku samego komunikatu o zaginionej osobie, to oświadczenie nie jest konieczne. Pobierz oświadczenie

W programie „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…” omawiane są różne przypadki osób zaginionych, a o decyzji i kolejności omówienia danych spraw decyduje autor programu oraz wydawca.

W przypadku odnalezienia zaginionej osoby, zgłaszający jest zobowiązany niezwłocznie poinformować o tym redakcję drogą e-mailowa lub telefoniczną. Redakcja zastrzega sobie prawo do poinformowania widzów o tym fakcie wraz z pokazaniem zdjęcia lub specjalnie przygotowanego reportażu.

Informujemy, że udział w programie „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...” oraz przedstawienie sprawy osoby zaginionej jest bezpłatne.