Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..

aktualności

NOWA PORA EMISJI

NOWA PORA EMISJI

Premiera programu - sobota godz.13:50 TVP 3

Premiery odcinków "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..." można obejrzeć w każdą sobotę o godz. 13:50 na antenach TVP3 w każdym regionie. Za zmiany godzin emisji, redakcja nie odpowiada. W przypadku innych zmian będziemy informować naszych widzów na bieżąco. Jak zawsze czekamy na Państwa pod numerem 605 605 405.

Statystyki

Przerwa wakacyjna - działamy w sieci

Konkurs zakończony

Konkurs zakończony

Konkurs zakończony

Sobotni konkurs dobiegł końca. Do wygrania w konkursie były książki dr Andrzeja Gawlińskiego - kryminalistyka, suicydologa, oraz autora wielu opracowań i książek. Zwyciężyli: Pan Piotr, Pani Bożena, Pani Joanna, Pan Mariusz, Pani Marta i Pani Katarzyna. Serdecznie gratulujemy wygranej!

W SOBOTĘ 11 I 18 MAJA PREMIERA PROGRAMU O GODZINIE - 14:20

W SOBOTĘ 11 I 18 MAJA PREMIERA PROGRAMU O GODZINIE - 14:20

Premiera programu - sobota godz.14:20 TVP 3

Wyjątkowo 11 i 18 maja 2019 r. premiery odcinków "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..." można obejrzeć w sobotę o godz. 14:20 na antenach TVP3 w każdym regionie. Powtórki programu w środy o godz. 20:00 Za zmiany godzin emisji, redakcja nie odpowiada. W przypadku innych zmian będziemy informować naszych widzów na bieżąco. Jak zawsze czekamy na Państwa pod numerem 605 605 405.

500 odcinek programu

500 odcinek programu

500 odcinek programu

Pół tysiąca odcinków programu „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...” – to tysiące zaginionych dorosłych i dzieci, wiele trudnych spraw i zagadek do rozwikłania, z których ponad połowę udało się rozwiązać. Program kończy w tym roku 23 lata. Od 3 lat powstaje w katowickim ośrodku Telewizji Polskiej. W tym czasie nasza ekipa zrealizowała 106 odcinków, w tym także 500, jubileuszowy odcinek.

Krzysztof Falkowicz - Poszukiwania

Krzysztof Falkowicz - Poszukiwania

Trwają poszukiwania Krzysztofa Falkowicza

Rodzina błaga o pomoc w poszukiwaniu Krzysztofa Falkowicza, który w nocy z 29 na 30 grudnia 2018 roku wyszedł z domu teściów w Górce Lubartowskiej (pow. Lubartowski). Około 23.50 zadzwonił do żony z prośbą aby przyjechała po niego na most w Szczekarkowie, na który miał dotrzeć za 20 minut, mężczyzny jednak tam nie było. Rodzina niestety nie wie, czy przeszedł przez most. Pan Krzysztof przed zaginięciem przeglądał w Internecie (GPS) najkrótszą drogę od Górki w stronę mostu w Szczekarkowie, następnie polnymi drogami do Lisowa. Po drodze niestety nie ma żadnego monitoringu. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jeśli ktoś z Państwa ma informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z redakcją tel. 605 605 405. Emisja reportażu o zaginionym w kolejnym odcinku „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…”, sobota 30.03.2019 r., godz. 17:00, ogólnopolska antena TVP 3.

W Białymstoku doszło do uprowadzeniem 25-letniej kobiety i jej trzyletniej córki Amelki.

W Białymstoku doszło do uprowadzeniem 25-letniej kobiety i jej trzyletniej córki Amelki.

W Białymstoku doszło do uprowadzenia 25 - letniej kobiety i jej trzyletniej córki.

Porwanie miało miejsce w czwartek, po godzinie 10:00 rano przy ulicy Dziesięciny 47 w Białymstoku. Dwóch zamaskowanych mężczyzn, którzy uprowadzili kobietę z dzieckiem poruszali się ciemnozielonym Citroenem C4 Xsara Picasso, o numerze rejestracyjnym: BL 60803 Napastnicy porzucili samochód przy ulicy Cedrowej w Białymstoku. Samochód, którym się poruszali pochodzi z wypożyczalni w Łomży. Policja ustawiła blokady w całym regionie. W sprawę zaangażowali się detektywi z Podlaskiego Biura Wywiadu Detektywistycznego, którzy wyznaczyli nagrodę w wysokości 10 tys. złotych za pomoc w odnalezieniu porwanych osób. Według najnowszych ustaleń, wynika że sprawcy mogą poruszać się samochodem marki Hyundai w kolorze białym. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca 25 – letniej matki i córki Amelki. Trwają poszukiwania.

Aneta Urbaniak - Instytutu Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego

Aneta Urbaniak - Instytutu Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego

Rozmowa z Anetą URBANIAK z Instytutu Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego

Projekt badawczy pt. „Rodziny osób zaginionych długotrwale” jest podstawą pracy doktorskiej. Realizowany w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego i współfinansowany ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, w ramach tzw. grantu wewnętrznego (uczelnianego). Celem badań jest opis społecznej przestrzeni - społecznego świata - w której funkcjonują bliscy osób zaginionych. Ze względu na innowacyjny obszar, zakres badań jest bardzo szeroki, by móc zdefiniować ewentualne obszary problemowe i w przyszłości konstruować skromniejsze, lecz bardziej precyzyjne przedsięwzięcia badawcze nastawione na konkretne aspekty wyłaniające się z narracji. Jak zawsze czekamy na Państwa pod numerem 605 605 405.

OD 2 MARCA PREMIERA PROGRAMU W SOBOTĘ O NOWEJ GODZINIE - 17:00

OD 2 MARCA PREMIERA PROGRAMU W SOBOTĘ O NOWEJ GODZINIE - 17:00

Premiera programu - sobota godz.17:00 TVP 3

Od 2 marca premiery odcinków "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..." można obejrzeć w sobotę o godz. 17:00 na antenach TVP3 w każdym regionie. Powtórki programu w środy o godz. 20:00 Za zmiany godzin emisji redakcja nie odpowiada. W przypadku innych zmian będziemy informować naszych widzów na bieżąco. Jak zawsze czekamy na Państwa pod numerem 605 605 405.