Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..

Poszukiwania Mateusza Kaweckiego zakończone [AKTUALIZACJA]

AKTUALIZACJA 15.09.2018: W odcinku z 15 września 2018 roku przekażemy Państwu smutną informację o odnalezieniu Mateusza Kaweckiego. Niestety mężczyzna nie żyje. O jego poszukiwaniach tak pisaliśmy jeszcze w czerwcu:

W najbliższym odcinku w sobotę 2 czerwca o godz. 12:25 w TVP3 pokażemy Państwu sprawę zaginięcia Mateusza Kaweckiego. Mężczyzna zaginął 29 marca 2018 roku. Wracał samochodem z Niemiec do Polski. Ślad urywa się w Szczecinie.


Mateusz Kawecki ma 30 lat. Pochodzi z Hutkowa, niedaleko Zamościa. Wracał z pracy w Hanowerze w Niemczech do Lipiej Góry w Wielkopolsce. Miał spędzić święta Wielkanocne z rodziną i narzeczoną, która była w ciąży. Dziś na tatę czeka już córeczka.

Ostatni kontakt z Mateuszem był 29 marca. Rozmawiał z nim ojciec przez telefon, mówił wówczas, że za dwie godziny będzie na miejscu i że jest w okolicach Szczecina. Jechał granatowym samochodem BMW na niemieckich tablicach o numerach: H LM 680.

W programie zajmowaliśmy się już tą sprawą na samym początku zaginięcia Mateusza. Jego rodzina, apelowała o pomoc w studio programu. Czekamy na telefony. Najbliższy odcinek, w którym wyemitujemy reportaż w sobotę o 12.25 w TVP3.