Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..

Zbigniew Kłapacz nadal nieodnaleziony

Poniżej przedstawiamy podsumowanie akcji poszukiwawczych i działań w terenie podczas "Droniady 2017" - mimo wysiłku wielu osób, nadal nie odnaleziono Zbigniewa Kłapacza.

16 czerwca 2017 r. podczas "Konferencji 5 żywiołów - Droniady 2017" w trakcie ćwiczeń prowadzone były poszukiwania zaginionego Zbigniewa Kłapacza.

W porozumieniu z Policją działania w terenie na obszarze ok. 50 hektarów prowadziła: Myślenicka Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza z Psami, Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Goszcza, Kadra i kadeci ze Szkoły Aspirantów, Grupa Ratownictwa Specjalnego OSP Nowy Sącz, przewodnicy psów ratowniczych i psów zwłokowych oraz wolontariusze - uczestnicy konferencji. Grupy pracowały wykorzystując ortofotomapy wykonane w tym samym dniu przez zespoły dronowe na wskazanym obszarze.

Niestety, do tej pory nie udało się odnaleźć zaginionego. Działania - w podobnym składzie - będą prowadzone w późniejszym terminie, jako ćwiczenia grup poszukiwawczych.

Redakcja przypomina, że wciąż poszukuje zaginionego od 1 stycznia 2017 roku Zbigniewa Kłapacza z Bodzanowa (woj. małopolskie). Jeśli posiadacie Państwo informacje na jego temat prosimy o kontakt tel. 605 605 405 lub e-mailowo: ktokolwiekwidzial@tvp.pl