Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..

Podziękowania dla organizatorów "Konferencji 5 Żywiołów"

Redakcja programu "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..." dziękuje organizatorom "Konferencji 5 Żywiołów - Droniady" i grupom poszukiwawczym, którzy już 16 czerwca skierują swoje ekipy poszukiwawcze w okolice Gdowa, gdzie zaginął Zbigniew Kłapacz.

Na prośbę redakcji organizatorzy warsztatów reagowania kryzysowego przeniosą część swoich działań poszukiwawczych w tereny, w których 1 stycznia 2017 roku zaginął Zbigniew Kłapacz.

Sprawą zaginięcia 56-letniego mężczyzny, na prośbę żony, zajmowaliśmy się w programie 10 marca 2017 r. Mężczyzna późnym wieczorem wyszedł z domu do lasu. Nad ranem nawiązał telefoniczny kontakt z żoną, nie wiedział jednak, gdzie jest. Udało się ustalić, że ostatni raz jego telefon logował się w Dobczyckich lasach, niedaleko Gdowa, w woj. małopolskim. Niestety, mimo poszukiwań policji, do tej pory nie odnaleziono mężczyzny.

Droniada odbędzie się od 16 do 18 czerwca 2017 roku w Krakowskim Aerolubie, w Podniebniku Wielkim. Podczas warsztatów zostaną przeprowadzone ćwiczenia z użyciem dronów, bikonów, psów ratowniczych i systemów analizy informacji. Odbędzie się także konkurs. Polecamy to wydarzenie! Więcej na stronach organizatorów: www.5zywiolow.pl.

Poniżej przypominamy Państwu reportaż o zaginionym Zbigniewie Kłapaczu.