Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..

Wakacyjna przerwa w emisji, przenosimy działania do sieci!

Właśnie zakończyliśmy pracę nad ostatnim przed wakacyjną przerwą, odcinkiem „Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…”. W czasie wakacji działania przenosimy do sieci. Na antenę wracamy od września 2017 roku.

Jak większość programów, także i "Ktokolwiek widział..." w czasie wakacji schodzi z anteny. To czas przygotowań do nowej jesiennej ramówki. Zdajemy sobie jednak sprawę, że wakacje nie są wolne od zaginięć. To właśnie wtedy zwiększa się ilość zaginionych turystów, ucieczek z domów i nieszczęśliwych wypadków podczas wyjazdów. Dlatego mimo iż musimy na ten czas pożegnać się z widzami przed telewizorami, wciąż będziemy działać w sieci.

Nasza strona internetowa a także Facebook, pomogą Państwu odnaleźć bliskich, dzięki tysiącom udostępnień i osobom, które wspierają nasz program. Telefon redakcyjny wciąż czeka na Państwa zgłoszenia w godzinach pracy redakcji: tel. 605 605 405 oraz 502 220 944. Do tych, którzy się nie dodzwonią, oddzwonimy!

Czekamy na zgłoszenia spraw także meilowo: E-mail:ktokolwiekwidzial@tvp.pl Zapraszamy na Facebooka, gdzie mogą Państwo śledzić aktualne zaginięcia: @ktokolwiekwietvp oraz fan page poświęcony kulisom realizacji naszego programu:@KulisyKWKW.

Od września 2017 r. widzimy się już przed telewizorami TVP1, TVP3 oraz TVP Polonia.