Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..

Kolejni odnalezieni w programie!

Informujemy o kolejnych odnalezionych. Cali i zdrowi odnaleźli się Aleksandra Krupińska z Warszawy oraz Piotr Płatek z Gliwic. Niestety nie udało pomóc się poszukiwanym trzem kolejnym osobom.

W ubiegłym tygodniu w programie Alicja Popiel rozmawiała telefonicznie w studio z mamą Oli Krupińskiej z Warszawy. 18 latki, która z nieznanych przyczyn nie wróciła do domu 31 marca. Po raz kolejny, poszukiwania zakończyły się sukcesem. Ola znalazła się, dzięki pomocy policjantów z warszawskiej Woli i Śródmieścia. Dzisiaj obie panie są już spokojne, Ola dochodzi do siebie w szpitalu, a mama może teraz spokojnie pracować.

Dwa tygodnie temu w tym studio matka oraz brat Piotra Płatka, który od 26.04.2015 r. nie odzywał się do rodziny, apelowali do niego o kontakt. Jak się okazało skutecznie, ponieważ już kilka dni później Piotr zadzwonił do naszej redakcji oraz do rodziny. Jest cały i zdrowy, mieszka i pracuje w Wielkiej Brytanii. Policjanci z Gliwickiej Komendy mogą, dzięki programowi, zamknąć kolejną ze spraw zaginionych.

Nie udało się niestety pomóc poszukiwanym przez nas: Janowi Szmajdzie z Jastrowia w Wielkopolsce, miał 74 lata; Romanowi Leśniakowi z Knurowa, woj. śląskie, miał 76 lat oraz Danucie Wielocha z Radomia, woj. mazowieckie, miała 54 lata. Rodzinom zaginionych składamy kondolencje.