Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..

Wciąż poszukujemy Wojciecha Jęśko z Gulcza

Dziś o 15.20 w TVP1 sprawa Wojciecha Jęśko z Gulcza, który zaginął 16 grudnia 2016 roku, kilka dni temu na rzece Noteć ponownie zorganizowano poszukiwania, byliśmy na miejscu! W programie także felieton o pracy psów do poszukiwań wodnych oraz sprawa Piotra Płatka, który zaginął w 2015 r. w Wielkiej Brytanii.

W poszukiwaniach biorą udział policjanci i strażacy z Czarnkowa i Poznania

W poszukiwaniach biorą udział policjanci i strażacy z Czarnkowa i Poznania

W pobliżu rzeki Noteć znaleziono telefon zaginionego

W pobliżu rzeki Noteć znaleziono telefon zaginionego

Wojciech Jęśko (23 l.) z miejscowości Gulcz w województwie wielkopolskim, zaginął 16 grudnia 2016 roku. Ekipa "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..." rusza wraz z Komendą Powiatową Policji w Czarnkowie na ponowne przeszukiwania rzeki Noteć. Pomagają im w tym nie tylko policjanci i strażacy, ale i psy, które potrafią tropić zapach ciała ludzkiego na wodzie.

W programie także pokażemy felieton o pracy przewodników psów tropiących z Komisariatu Wodnego w Poznaniu. To wyjątkowe psy, ponieważ potrafią rozpoznawać zapachy ludzkich zwłok znajdując się... na wodzie. Jak to robią i jak są do tego szkolone? O tym już dzisiaj.

Wszystkich Państwa prosimy także o pomoc w odnalezieniu Piotra Płatka, który od 2015 roku nie daje znaku życia. Wyjechał do wielkiej Brytanii w celach zarobkowych, miał 33 lata, gdzie jest i co teraz robi? Tego próbują dowiedzieć się najbliżsi - brat i matka zaginionego, zaproszeni do studia programu.

Jeżeli ktokolwiek coś wie, na temat zaginionych prosimy o kontakt z redakcją 605 605 405. Zapraszamy na odcinek już dziś w TVP1 o 15.20.