Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..

Szczęśliwy finał poszukiwań Zofii Rygalskiej

O zaginięciu Zofii Rygalskiej z Siedlca (woj. łódzkie) już w kolejnym reportażu "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...". 56-latka zaginęła 18 lutego 2017 r. Tym razem udało się pomóc na czas! Emisja i finał poszukiwań w piątek o g. 15.20 w TVP1.

Zaginiona mogła zabłądzić w lesie...

Zaginiona mogła zabłądzić w lesie...

Zofia Rygalska

Zofia Rygalska

Policjanci sprawdzali opuszczone miejsca, gdzie kobieta mogła się skryć

Policjanci sprawdzali opuszczone miejsca, gdzie kobieta mogła się skryć

Zofia Rygalska z Siedlca (gmina Pajęczno) wyszła z domu 18 lutego. Policja włączyła się w poszukiwania 27 lutego, bo dopiero wtedy otrzymała zgłoszenie od rodziny. Warto tu przypomnieć, że nie ma żadnego dokumentu, ani ustawy, które nakazywały by czekać ze zgłoszeniem 48 godzin! Zaginięcie należy zgłosić natychmiast!

Ekipa "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..." pomaga rodzinie stworzyć plakaty zaginionej. Udają się w tym celu do Urzędu Gminnnego, który pomaga je wydrukować. Z początku rodzina nie wierzy, że mogą one dużo zdziałać, ponieważ we wsi kobietę znał każdy. Jak się jednak okazuje, ta z pozoru błaha czynność, ratuje kobietę, która odnajduje się!

O tym w kolejnym odcinku programu opowie autorka reportażu, która była na miejscu - Barbara Jendrzejczyk. Premiera jak zwykle w TVP1, piątek 15.20.