Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie..

Ilona Ptak
reporterka

Odpowiada za kontakt z widzami i rodzinami osób zaginionych. Przekazuje cenne informacje o zaginięciach do służb. Realizuje też reportaże.

Absolwentka Dziennikarstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym i Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Od 2016 roku współpracuje z programem "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...". Wcześniej współpracowała z redakcją Aktualności TVP3 Katowice, tworząc także materiały do "Telekuriera". Od 2012 roku była związana zawodowo z komunikacją społeczną i medialną, pracując w Public Relations. W pracy działała na rzecz inicjatyw społecznych, organizując honorowe akcje krwiodawstwa, wydarzenia proekologiczne i kulturalne. Prywatnie uwielbia teatr, muzykę filmową i ambitne kino.

Dla widzów programu "KWKW", którzy chcą zgłosić zaginięcie bliskiej osoby lub posiadają cenne informacje na temat zaginionych, zawsze dostępna pod telefonem redakcyjnym 605 605 405.

Nagrody i wyróżnienia:

- 2018 - wyróżnienie w kategorii "Debiut Publicystyczny Roku" w konkursie "Nagroda Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka" za reportaż pt. "On musi wrócić" o zaginionym Piotrze Kijance z Krakowa.